Cykloklub Vysočan

Cykloklub Vysočan

Cykloklub Vysočan LogoVznikol v našej obci v novembri 2020. Založili ho traja nadšenci - Pavol Blaha, Martin Bátory a Matúš Goliáš.

Ich cieľom bolo a aj je, rozvíjať cyklistiku a cykloturistiku na rekreačnej i na pretekárskej úrovni, zapojiť do športových aktivít a združovať čo najviac občanov obce.

Naplniť heslo : ,,urob pohybom niečo pre svoje zdravie“! 

Dnes má cykloklub 46 členov, na našu obec to nie je veľa, preto je tu výzva pre Vás- ,pridajte sa k nám a jazdite s nami“! Organizujeme krásne cyklovýlety do okolia, hýbeme sa, obdivujeme krásnu prírodu, poznávame mnohé miesta doteraz pre mnohých z nás nepoznané. Trate sú náročné, ale i menej náročné. Záleží to od samotného bicykla, ale aj od natrénovaných a odjazdených kilometrov.

Jazdí sa v rozpätí 20-60km. Niektorí naši členovia nás reprezentujú aj na cyklomaratónoch MTB Stupava a na maratóne MTB Gajary. Cieľom nášho klubu okrem jazdenia a poznávania je aj vytvárať a udržiavať dobré priateľské vzťahy medzi ľuďmi.

Členovia Cykloklubu Vysočan sa aktívne podieľajú na živote v našej obci. Robíme brigády, aby bola obec krajšia. Vybudovali sme dva pekné cykloaltánky pri vstupe do obce od Záhorskej Vsi a z cyklochodníka na Kozliskách. Zúčastňujeme sa na obecných akciách, aktívne sme sa zapojili do projektu ,,Na kolesách proti rakovine“. Navarili sme víťazný guláš na akcii Vítanie jesene, pomáhame základnej škole, boli sme na otvorení cyklomosta Vysomarch medzi našou obcou a obcou Marchegg v Rakúsku, ktorým sa nám otvorili pekné cyklotrasy u našich susedov.

Máme ešte veľa nápadov a radi by sme ich realizovali aj s vami, ak sa rozhodnete prísť medzi nás –

vek nie je rozhodujúci. Našimi členkami sú i dve seniorky, ktoré už prekročili hranicu 70 rokov a jazdia bez problémov. S nami si užijete nielen radosť z pohybu, jazdy, ale zažijete aj veľa humoru i dobrú gastronómiu počas oddychového času.

Športu zdar a bicyklovaniu zvlášť!

Do cykloklubu sa  môžete prihlásiť na adrese: 

Cykloklub Vysočan
Družstevná 265/15
Vysoká pri Morave 900 66

Email : cykloklubvysocan@gmail.com
IČO:  53413440

Cykloklub Vysočan

HORE